Home Spor TÖMÜK’TE ÖRNEK TURNUVA
TÖMÜK’TE ÖRNEK TURNUVA

TÖMÜK’TE ÖRNEK TURNUVA

0
0

Tömüklü gençlerden oluşan ve 16 takımın katıldığı halı saha futbol turnuvası tamamlandı. Centilmence tamamlanan turnuvaya ilgide büyük oldu.
Datlım Pastaneleri sponsorluğunda gerçekleştirilen ve Arenaspor Tesislerinde düzenlenen halısaha futbol turnuvası 2017’nin en centilmen turnuvası oldu.
Turnuva’nın kupa ve madalya törenine katılan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, spor ve sporcuya her zaman destek verdiklerini ifade ederek, fair-play kurallarına uyan sporcuları tebrik etti. Tömüklü gençlerden oluşan ve 16 takımın katıldığı halı saha futbol turnuvası tamamlandı. Centilmence tamamlanan turnuvaya ilgide büyük oldu.
Datlım Pastaneleri sponsorluğunda gerçekleştirilen ve Arenaspor Tesislerinde düzenlenen halısaha futbol turnuvası 2017’nin en centilmen turnuvası oldu.
Turnuva’nın kupa ve madalya törenine katılan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, spor ve sporcuya her zaman destek verdiklerini ifade ederek, fair-play kurallarına uyan sporcuları tebrik etti.
Tömük’e bir futbol sahası kazandırmak istediklerini anlatan Tollu, “Ben bu turnuvaya katılan 16 takımı da kutluyorum. Öyle centilmen bir turnuva düzenlediniz ki bu bize kadar geldi. Sizleri tebrik ediyorum. Şampiyonluk önemli ancak burada sizlerin kaynaşmanız birbirinizi tanıyıp anlamanız bunların hepsinin önünde. Bu örnek turnuvaya katılan sporcularımızı tek tek tebrik ediyorum. Bu güzel turnuvayı düzenleyenlere de ayrınca teşekkür ediyorum. Bu tür etkinlik ve faaliyetlerin sürdürülmesini, birlik ve beraberliğimize katkı sağlamasını diliyorum. Gençlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.
Konuşmaların ardından şampiyon olan Kumtepespor’a ve turnuva ikincisi Tömük Güneyspor ile centilmen turnuvanın en centilmen takımı seçilen Tömük Datlımspor’a kupa ve madalyaları takdim edildi.
Turnuvayı düzenleyen komitede yer alan Mustafa Aydoğdu, turnuvayı Mehmet Kuyucu, Durmuş Çelik ve Bekir Avcı ile birlikte düzenlediklerini ve bu tür etkinlikleri sürdürmeyi planladıklarını kaydetti.
Aydoğdu, düzenledikleri turnuvanın örnek bir turnuva olmasından duydukları memnuniyeti de dile getirdi.

tags:

YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir