Home Genel SERKAN TANRIKULU:SİZ İSTEDİNİZ BEN ADAY OLDUM
SERKAN TANRIKULU:SİZ İSTEDİNİZ BEN ADAY OLDUM

SERKAN TANRIKULU:SİZ İSTEDİNİZ BEN ADAY OLDUM

0
0

AK Parti Erdemli ilçe teşkilatı cumartesi günü yapılacak olan ilçe başkanlığı seçimi için hazırlıklarını sürdürürken bir yandan da adaylık için açıklamalar peş peşe gelmeye devam ediyor.

Mevcut ilçe Başkanı Mehmet Topçu’nun yanı sıra geçtiğimiz günlerde ilçe başkanlığı için aday olduğunu açıklayan Mustafa Mavi’den sonra önceki ilçe Başkanı Serkan Tanrıkulu’da ilçe başkanlığı için aday olduğunu açıkladı.

AK Parti İlçe binası önünde yapılan basın açıklamasına partililer büyük ilgi gösterirken, ilçe başkan adayı Serkan Tanruıkulu “siz istediniz ben de ilçe başkan adayı oldum dedi.

Partililere hitap eden Tanrıkulu; Ben kafamda ilçe başkanlığını bitirmiştim. Aile olarak da bir daha bu göre talip olmayacağımızı karar almıştık. Ama siz partili kardeşlerimin yoğun talebi ile karşılaştım. 2007 de siz bizleri kırmadınız şimdi de ben sizi kırmayacağım dedim ve ilçe Başkanlığı için aday oldum. Siz değerli dava kardeşlerimle birlikte biz bu işi daha iyi yaparız diyoruz. Bizler birlik ve beraberliği sağlamak için aday olduk. Hepinizden Allah razı olsun. Hayırlısı ne ise o olsun diyerek partililere aday olduğunu açıkladı.

Konuşmanın ardından Serkan Tanrıkulu tebrikleri kabul etti.IMG_3530

tags:

YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir