Home Magazin NUR CENNET “ENKAZ” ŞARKISININ KLİBİNİ KANLIDİVANE’DE ÇEKTİ
NUR CENNET “ENKAZ” ŞARKISININ KLİBİNİ KANLIDİVANE’DE ÇEKTİ

NUR CENNET “ENKAZ” ŞARKISININ KLİBİNİ KANLIDİVANE’DE ÇEKTİ

0
0

 

    Bir kaç ay önce çektiği “Aşksız Prenses” adlı klibinin You Tube’ta bir milyondan fazla izlenme rekoru kırmasının ardından  bu kez karşımıza “ENKAZ” adlı yeni  teklisi ile çıktı.Erdemlili pop şarkıcımız Nur Cennet’in son teklisi ENKAZ’ın klibi ilçemizin Romalılardan kalma ören yeri olan Kanlıdivane’de çekildi.Babası İrfan UÇAR ile cumartesi günü Erdemli’nin seçkin kekanı MEDITERAS’ta  sahne alacak olan Nur Cennet,sevenlerine son şarkılarından seçki sunacak.
      “ENKAZ”  şarkısı Nur Cennet’in “Aşksız Prenses’ten sonra yeni teklisi.ENKAZ’ın prodüksiyonunu Ünüvar Production yaptı.
       16 yaşından beri sahne alan genç şarkıcı Nur Cennet,11 Kasım Cumartesi günü akşam Mediteras’ta babası İrfan Uçar ile birlikte yeni klibinin tanıtım konseri verecekler.
        Önceki klibi Aşksız Prenses’in You Tube’ ta bir milyon 25 binden fazla görüntülenmesinin hemen sonrası Kanlıdivane’de bulunan tarihi yapıtların arasında çekimi yapılan ENKAZ adlı şarkının klibinin ilk 3 günde 25 binden fazla görüntülenmesi genç sanatçının şarkılarının gençlerce sevildiğini kanıtlıyor.
              BABA KIZ AYNI SAHNEDE
       Erdemli’de genellikle düğünlerde sahne alan sanatçımız İrfan Uçar’ın kızı olan Nur Cennet,Erdemlili hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
       Mediteras’ta babasıyla aynı akşam sahneye çıkacak olan Nur Cennet,hayranlarına son şarkısı ENKAZ’ı klibi eşliğinde söyleyecek.
                DANSÇI KIZLAR BÜYÜLEDİ
       Nur Cennet’in Enkaz adlı klibinde oynayan dansçı kızlar izleyenlerden tam not aldı.Şarkının sözleri ve ritmine uygun danslarını Kanlıdivane’ nin tarihi duvarları ve yıkıntıları arasında çeken Nur Cennet,ilçemizin tanıtımını da yapmış oldu. Kanlıdivane  daha önce böyle ses getiren bir klibe mekalık yapmamıştı.
                 HASAN MERCAN ÇOK HEYECANLI
     Babası İrfan Uçar ile birlikte sahne alacağı mekanın işletmecisi Hasan MERCAN,cumartesi gecesi için hazırlıklarını yapıyor.
      Mekanın tıklım tıklım dolu olacağını göz önünde bulunduran işletmeci Hasan Mercan,konuklarını en iyi şekilde ağırlamak için sürekli hazırlıkları kontrol ediyor.
      Erdemli’de sanata düşkünlüğüyle tanınan Metin KALAY’ın da cumartesi günü İrfan Uçar ve kızı Nur Cennet’i izleyenler arasında olacağı öğrenildi.
tags:

YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir