Home Eğitim Minik öğrenciden örnek çalışma 
Minik öğrenciden örnek çalışma 

Minik öğrenciden örnek çalışma 

0
0
Erdemli Sultan Akın İlkokulu 3-A sınıfı öğrencisi  İrem Kuz’un yazarlık yolunda büyük bir adım atarak arkadaşlarına örnek oldu.
Okul Müdürü Hasan Kayalı, küçük yazar İrem Kuz’u  tebrik etti.
Kayalı, nitelikli proje ve çalışmaların odağı olarak model okul olduklarını, bu çalışmanın ilerde doğacak olan yeni başarılara öncülük ettiğini anlatarak, “Gerçek başarı başarısız olma korkusunu yenebilmektir. Her şeyin mühim noktası bir başlangıçtır. Mühim olan planlı bir şekilde amacımıza ilerlemektir. Hayal ettiğimiz noktaya gelmek için çalışma azmi gerekir’’ dedi.
Planlı çalışmanın önemini vurgu yapan Kayalı, bu tür çalışmaların okullarında devam edeceğini belirtti.
“Taşı delen suyun gücünden ziyade damlaların sürekliliğidir’’ diyen Kayalı  öğretmen Abdullah Taş’ı da kürsüye davet ederek tebrik etti.
İrem Kuz da şunları söyledi; “Öncelikle yazarlık girişimimde benim üzerimde emeği geçen  öğretmenim Abdullah Taş ve diğer öğretmenlerime, anne ve babama, bu çalışmayı sunmama imkan veren okul müdürümüz Hasan Kayalı’ya sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Kitabımda şiirler, tekerlemeler, bilmeceler ve hikayeler var. Umarım severek okursunuz. Kitabıma internet üzerinden de erişebilirsiniz.”
Okul Müdürü Kayalı öğrenci İrem Kuz’u tebrik ederek üzerinde okullarının amblemi bulunan “Benim Renkli Dünyam Yazarı‘’ logolu madalya ve çeşitli hediyelerle ödüllendirdi.
tags:

YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir