Home Sağlık MEHMET DOĞANER’İN SAĞLIĞI İYİYE GİDİYOR
MEHMET DOĞANER’İN SAĞLIĞI İYİYE GİDİYOR

MEHMET DOĞANER’İN SAĞLIĞI İYİYE GİDİYOR

0
0

 

      Gazetemiz haber muhabiri  Mehmet DOĞANER,salı günü öğle saatlerine doğru trafik kazası geçirmişti.Bir otomobile çarpmamak için yaptığı manevra sırasında yere düşen motor kolunun tam kaburga kemiklerine denk gelmesi 7 kırık oluşturdu.24 saat kadar yoğun bakım ünitesinde tutulan Mehmet Doğaner,çarşamba günü akşam saatlerinde göğüs cerrahisi servisine kaldırıldı.Gazeteci Doğaner’in hastanedeki tedavisi sürüyor.
      Sık sık motorsiklet kazalarının yaşandığı ilçemizdeki bu kazaları haberleştiren muhabirimiz Mehmet Doğaner’in bu kendisi motorsiklet kazası kahramanı olarak haber konusu oldu.
       İlçemizde çok sayıda motorsiklet kazası yaşanıyor.Bunlardan bazıları ölümlü bazıları da yaralanmalı izler bırakıyor.Gerek iklim koşulları gerekse de coğrafi yapının yanı sıra benzinin ve diğer petrol ürünlerinin pahalı olması daha az yakıtla çalışan motosikletlere olan ilgiyi arttırıyor.
               HEM PRATİK HEM DE EKONOMİK
 
     Motorsikletin dünyada en çok kullanıldığı ülkelerin başında İtalya yer alıyor.;İtalyanların küçük motorları ülkeye gelen turistlerin kiralayarak binmelerine neden oluyor.
       Roma  gibi bir Akdeniz kenti olan Erdemli’de halk çeşitli nedenlerle motorsiklete binmeyi seviyor.
        Gazeteci Mehmet Doğaner,uzun yıllardır çarşı içinde ulaşımı ve habere ulaşmayı motoruyla yapıyordu.
         Hem pratik hem de trafik akışında otomobil gibi ağır gitmemesi habere daha kısa sürede ulaşmasını sağladığı için motor tutkunu olarak bilinirdi.
                      SAĞLIĞI İYİYE GİDYOR
 
      Erdemli Devlet Hastanesi’nde yapılan ilk tetkiklerin ardından göğüs kaburga kemiklerinde oluşan kırıklar nedeniyle Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılan Mehmet Doğaner, 24 saat kaldığı yoğun bakım ünitesinden çarşamba günü çıkarıldı ve Göğüs Cerrahisi Servisi’ne kaldırıldı.
       İç kanaması durduğu için yoğun bakımdan çıkarılan Doğaner’in kaburga kemiklerinde 7 kırık bulunuyor.
        Doktoru; iyileşmesinin yaklaşık 6-7 ay süreceğini söyledi.
        Muhabirimiz Mehmet Doğaner’in tedavisi hastanede sürüyor.
Arkadaşımıza geçmiş olsun diyor,en kısa sürede yeniden gazetecilik yapacağı kalitede sağlığına kavuşmasını diliyoruz.
tags:

YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir