Home Son Dakika KIZKALESİ’NDE VAHŞETTT!!!!! (İnsanlığın geldiği son nokta pesss dedirtti…)
KIZKALESİ’NDE VAHŞETTT!!!!! (İnsanlığın geldiği son nokta pesss dedirtti…)

KIZKALESİ’NDE VAHŞETTT!!!!! (İnsanlığın geldiği son nokta pesss dedirtti…)

0
0

Mersin’de 5 yaşındaki Suriyeli bir erkek çocuğu bıçaklanarak öldürüldü. Çok sayıda bıçak darbesi ve işkence izi tespit edilen ceset, bir iş yerinin duşakabininde bulundu.

SOKAKLARDA SU SATIYORDU

Suriye‘deki iç savaştan kaçarak 3 yıl önce Kızkalesi‘ne geldiği belirlenen ailenin en küçük çocuğu olan ve su satan Muhammed Hacderviş, dün akşam saatlerinde evine dönmedi. Bunun üzerine annesi Ranya Hacderviş ve diğer yakınları çocuğun bulunması için çevrede aramaya çıktı. Ancak, Suriyeli ailenin gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdürdüğü arama çalışmalarından sonuç alınamadı. Küçük çocuğun kaybolduğu yönünde de Kızkalesi Polis Merkezi’ne bilgi verildi.

DUŞAKABİNDE BULUNDU

Sabah erken saatlerde Kızkalesi sahil kesiminde bir iş yerinin çalışanı, duşakabini temizlemek istediği sırada, küçük çocuğun cesedini buldu. Bu sırada sahil kesiminde arama çalışmalarını sürdüren aile fertleri de acı haberi alınca koşarak geldi.

TORUNUNUN CESEDİNİ POLİS NOKTASININ ÖNÜNE GETİRDİ

Kanlar içindeki çocuğunun cesedi ile karşılaşarak şoke olan babaanne Emine Hacderviş, cesedini kucağına alarak sahil kesiminde yaklaşık 200 metre uzaklıktaki nöbetçi polis noktasının önüne getirerek bıraktı. Burada sinir krizleri geçirerek gözyaşına boğulan aile fertlerini polis ekipleri güçlükle sakinleştirdi.

KALBİNDEN DEFALARCA BIÇAKLANMIŞ

Olay yeri inceleme ekibi cinayetin meydana geldiği duşakabin içinde ve çevresinde delil araması yaptı. Olay yerine ulaşan nöbetçi Cumhuriyet Savcısının yaptığı incelemenin ardından göğüs bölgesinde ve kalbinin üzerinde çok sayıda bıçak darbesi tespit edilen Muhammed Hacderviş’in cesedi, otopsi yapılmak üzere Erdemli Devlet Hastanesi’ne götürüldü.

Olayla ilgili soruşturma çok yönlü sürdürülüyor.

tags:

YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir