Home Gündem KAR KEYFİ
KAR KEYFİ

KAR KEYFİ

0
0

Mersin’in Erdemli ilçesinde, Okulların açılmasına kısa bir süre kala öğrenciler karda eğlenip ikinci yarıyıla stresten uzak hazırlanıyor.

Erdemli ilçesinde öğretmenleriyle birlikte karla kaplı Torosların 1800 rakımlı Arpaalanı bölgesine çıkan öğrenciler, eğlenceli aktivitelerle ikinci yarıyıl için moral depoluyor.

Karda kayan, kar topu oynayan öğrenciler unutamayacakları bir gün yaşıyor. Bir öğrenci  yurdunda kalan öğrenciler ikinci döneme sıkı hazırlandıklarını, kar eğlencesiyle de moral bulduklarını söyledi.

Öğrencilere moral amaçlı kar eğlencesi düzenlediklerini belirten yurt öğretmenlerinden Ahmet Keskin, “Tatilin ikinci yarısında öğrencilerimizle hem ikinci döneme hazırlık hem de moral ve motivasyon olsun diye Toroslara geldik. Bizim amacımız öğrencileri ikinci döneme daha iyi hazırlamak. Onlarda bunun farkında, emeğimizin farkındalar” dedi.

Çalışmanın ve motivasyonun karşılığının iyi olacağını umduklarını anlatan Keskin, “Teşekkür alanlardan ikinci dönem takdir bekleyeceğiz. Belge alamayanlardan en azından teşekkür bekleyeceğiz. Çocuklarımızı ikinci döneme moralle hazırlıyoruz” diye konuştu.

Kar eğlencesinin kendileri için iyi bir motivasyon olacağını ifade eden öğrenciler ikinci dönem hedeflerini yükselttiklerini dile getirdi.KAR4

YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir