Home Genel HAYDİ ERDEMLİ BİR YUDUM SU
HAYDİ ERDEMLİ BİR YUDUM SU

HAYDİ ERDEMLİ BİR YUDUM SU

0
0

Erdemli gönüllüleri tarafından başlatıllan “Haydi Erdemli Bir Yudum Su” kampanyası çerçevesinde Afrin’de operasyona katılan askerler için su toplama kampanyası başlatıldı.
Datlım Pastanesi Kocahasanlı şubesinde kampanyayı organize edenler basın mensuplarına kampanya hakkında bilgi verdiler. Kampanya hakkında bilgi veren Mustafa Aydoğdu; Bilindigi gibi zeytin dalı altında afrine yönelik bir sınır ötesi harekatımız bulunmaktadır. Harekatta bu gün 34. Gün oldu. Şehitlerimize Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı dileriz.
Bu harekatta görev yapan kahraman Mehmetçiklerimiz için 13 şubatta Hatayın kırıkhan ilçesinde bulunan 3 birliğimize teslim edilmek üzere 3600 litre içme suyu götürdük. Gidip gördüğümüzde orada görev yapan kahraman mehmetçiklerimizin içme suyuna ihtiyaçları olduğunun kanaatine vardık.
Hiç bir kurum kuruluş ve siyasi partiye baglı olmaksızın Erdemlimizin Erdemli insanlarının katkılarıylaa VATAN EVLATLARINA BİR YUDUM SU kampanyası başlatmış bulunmaktayız.
Bu kampanyamızdan Erdemli Kaymakamlığımızda bilgisi dahilinde 28 şubatta son bulup 1 martta içme sularını araçlara yüklenmesi ve 2 Mart Cuma günü öğle namazının ardından dualarla birliklere teslim edilmek üzere yola çıkacaktır. Katkıda bulunmak isteyen bütün halkımızı bekliyoruz dedi.

tags:

YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir