Home din HAFIZLARDAN ERDEMLİYE BİRİNCİLİK SEVİNCİ
HAFIZLARDAN ERDEMLİYE BİRİNCİLİK SEVİNCİ

HAFIZLARDAN ERDEMLİYE BİRİNCİLİK SEVİNCİ

0
0

 

Milli Eğitim Bakanlığı Koordinesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğünce Mersin İli Genelinde Ortaokul ve Lise Öğrencileri arasında düzenlenen “Hafızlık İl Birinciliği Yarışması” tamamlandı.

Ortaokul öğrencileri arasında 25 Aralık 2017 Pazartesi günü düzenlenen Hafızlık İl Birinciliği Yarışmasında, Erdemli Müftülüğüne bağlı 15 Temmuz Kur’an Kursunda hafızlığını tamamlayan Osman Talha TOPÇU, İl Birincisi olarak, Mersin ilini ileride yapılacak olan “Hafızlık Bölge Yarışması”nda temsil edecek.

Lise öğrencileri arasında 27 Aralık 2017 Çarşamba günü düzenlenen Hafızlık İl Birinciliği Yarışmasında, İlçemiz birincisi, Erdemli Müftülüğüne bağlı 15 Temmuz Kur’an Kursunda hafızlığını tamamlayan Ali BALCI, İl Birincisi olarak, Mersin ilini ileride yapılacak olan “Hafızlık Bölge Yarışması”nda temsil edecek.

Bölge Yarışmasında İlimizi Temsil edecek olan hafızlarımızı canı gönülden tebrik eder, Erdemlinin medarı iftiharı olarak kendilerine şükranlarımızı arz ederiz. Hafızlık Merkezlerine yapmış oldukları maddi ve manevi katkılardan dolayı Cömert Erdemli halkına şükranlarımızı sunarız. Güzel hafızlarımızın Bölge Yarışmasında da bizleri sevindirmesini Yüce Mevla’dan niyaz ediyor, hafızlarımızı yetiştiren başta hafız hocalarına, Erdemli İmam-Hatip Ortaokulu ve Erdemli İmam-Hatip Lisesi Öğretmenlerine, ayrıca anne ve babalarına sağlık sıhhat afiyetler diliyoruz.

 

 

 

tags:

YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir