Home Spor ERDEMLİ SPOR L AQUATLON’DA DA LİDER
ERDEMLİ SPOR L AQUATLON’DA DA LİDER

ERDEMLİ SPOR L AQUATLON’DA DA LİDER

0
0

Erdemli spor kulübü Türkiye Triadlon Federasyonu’nun düzenlediği Aquatlonsprint mesafe şampiyonasında Türkiye ikincisi oldu. Efsane Başkan Mehmet Morgül Bütün branşlarda faaliyetlerimiz imkanlar doğrultusunda devam edecektir. Sporcularımıza güvenim tamdır. Bu başarıyı Erdemlimizin Erdemlilisevilen ve başarılı kaymakam Muhittin Pamuk’a armağan ediyorum.Sporcularımıza verdiğimiz taktik durmak yok yola devam.
Antalya bölgesinde düzenlenen yarışmaya Erdemli spor kulübü damgasını vurdu. Sporcu Necati Şevik artı klasmanında Türkiye ikinciliğini Erdemliye hediye etti. Antalya Konyaaltında düzenlenen yarışmaya dörtyüz sporcu katıldı. Erdemli spor burada da farkını gösterdi. Erdemli spor kulübü sporcusu Necati Şevik artı grubunda Türkiye ikincisi olarak kürsüye çıktı ve Erdemli ve Mersini onurlandırdı. Çok çetin geçen yarışmalar iki gün sürdü. Antalya bölgesinde düzenlenen yarışmaya Erdemli spor kulübü damgasını vurdu. Sporcu Necati Şevik artı klasmanında Türkiye ikinciliğini Erdemliye hediye etti. Antalya Konyaaltında düzenlenen yarışmaya dörtyüz sporcu katıldı. Erdemli spor burada da farkını gösterdi. Erdemli spor kulübü sporcusu Necati Şevik artı grubunda Türkiye ikincisi olarak kürsüye çıktı ve Erdemli ve Mersini onurlandırdı. Çok çetin geçen yarışmalar iki gün sürdü.
Erdemli spor kulübü efsane başkanı Mehmet Morgül Erdemli’nin adını kulübümüz Erdemli spor her dalda Türkiyeye duyuruyor takımımızla gurur duyuyorum. Her türlü zorluk ve maddi imkansızlıklar içinde mücadele ediyoruz. Başarımızı herkes görüyor. Ancak takımımıza beklenen destek bir türlü gelmiyor. Yönetim olarak bizler kendi yağımızda kavrulmaya çalışıyoruz. Mersinimizi Erdemlimizi tanımak için son nefesimize kadar mücadele etmeye devam edeceğiz. Takımımızı kutluyorum. Her dalda başarılarımız sürecektir. Takımıza destek olan herkese taraftarlarımıza teşekkür ediyorum.
Erdemliye dönen Türkiye ikincisi olan Erdemli spor kulübü sporcusu Necati Şevik bu başarımız Erdemliye ve Kulübümüze ve efsane başkanımız Mehmet Morgül’e hediyemizdir. Yarışma 750 metre yüzme ile başlanarak beş kilometre koşu ile birleşik yapıldı. Çok hızlı ve zor şartlar altında parkuru Türkiye ikincisi olarak tamamlamamız gurur verici. Kulüp başkanımız Mehmet Morgül’ün maddi manevi desteği ile mücadelemiz devam edecektir.

tags:

YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir