Home Spor ERDEMLİ SPOR KULÜBÜNDEN SPORCUSU BAŞHEKİM DR. ERMAN EKER’E HAYIRLI OlSUN ZİYARETİ
ERDEMLİ SPOR KULÜBÜNDEN SPORCUSU BAŞHEKİM DR. ERMAN EKER’E HAYIRLI OlSUN ZİYARETİ

ERDEMLİ SPOR KULÜBÜNDEN SPORCUSU BAŞHEKİM DR. ERMAN EKER’E HAYIRLI OlSUN ZİYARETİ

0
0

.

Erdemli spor kulübü efsane başkanı Mehmet Morgül ve yönetim kurulu üyeleri başkan yardımcıları Yasin Gürsoy, Rüştü Tartar, Mustafa Akman, Ersin Keklik Ahmet koç, Hüseyin Göküş, Serdal Kaya,ve antrenör Zeki Özer, le birlikte Erdemli Devlet hastanesi Başhekimliğine atanan Erdemlili ve Erdemli spor kulübünün eski futbolcusu uz. Dr. Erman Eker’i makamında ziyaret eti. Görevinde başarılar dileyip hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

 

Duygulu anların yaşandığı ziyarette bolca spor konuşuldu.Efsane başkan Morgül Erman Eker’in, Başhekimliğe atanmasına çok sevindik. Çocukluğundan beri tanıdığım ve sporcum olması dolayısı ile gurur duyduğum Erman Eker’ in öğrencilik yıllarında da başarılı dürüst sevecen saygılı tuttuğunu koparan örnek bir sporcuydu.

Şimdide başarılı bir uzman doktor olarak kendi memleketi insanlarına hizmet edecek şifa dağıtacak olması bizleri çok mutlu etti . Gurur duyuyoruz. Spor camiası olarak her zaman yanında ve destekçisi olacağız. O adaletli o helali haramı iyi bilen bir kişiliğe sahiptir. Başarılı olacağına Canı gönülden inanıyorum.

Başhekimliğe atanan uz. Dr Erman Eker, de ziyaretten duyduğu menmuniyeti anlattı. Çocukluğumda ben de Erdemli spor kulübünün futbol okulunda futbol öğrendim. Amatör futbol oynadım. O yıllarda da Mehmet Morgül. Başkanımdı. Tıp fakültesini bitirdik çeşitli yerlerde doktorluk yaptım kısmetimizde memleketimiz ve güzel erdemlimize hizmet etmek varmış. Buraya atandım. Geldiğimde gördümki eskimeyen Gönüller’in spor Başkanımız değişmemiş Mehmet Morgül hala başkan çok duygulandım.

Gerçekten zor şartlarda başkanlık yaptığını biliyorum. Onu iyi tanıyorum. Tuttuğunu koparan. Her zaman hedefi olan Türk gençliğine hiç bir karşılık beklemeden hizmet eden bir Başkanım. Rabbim uzun ömür versin diyen başhekim Erman Eker ziyaretten duyduğu memnuniyet i belirterek yönetim kurulu üyelerine ve Zeki Özer hocama spor camiasına ve Efsane Başkanım Mehmet Morgül’e teşekür ediyorum. Eski futbol anılarının yad edildiği ziyaret sonunda Erdemli spor başkanı Mehmet Morgül. Sporcusu Dr Erman Eker’e yıllar önce futbolcu su olduğu Erdemli spor kulübünün Flamasını hediye etti. Bizlerde yeni görevinde Başhekim imiz uz. Dr. Erman Eker’ e başarılar diliyoruz. Rabbim yardımcısı olsun.

tags:

YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir