Home Genel EN TEMİZ SINIF ÖĞRENCİLERİ KAHVALTIYLA ÖDÜLLENDİRİLDİ
EN TEMİZ SINIF ÖĞRENCİLERİ KAHVALTIYLA ÖDÜLLENDİRİLDİ

EN TEMİZ SINIF ÖĞRENCİLERİ KAHVALTIYLA ÖDÜLLENDİRİLDİ

0
0

Mersin’in Erdemli ilçesinde, Şehit Öğretmen Hacı Ömer Serin Ortaokulu 5/B sınıfı 2 ay üst üste en temiz sınıf seçilerek İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından kahvaltı ile ödüllendirildi.
Erdemli Polis lokalinde düzenlenen kahvaltıya İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Şahingözlü, Okul Müdürü Mustafa Gülege, 5/B Sınıfı öğrencileri ve öğretmenler katıldı.
Okul Müdürü Mustafa Gülege yaptığı açıklama da; Okulumuz bünyesinde “En Temiz sınıf” projesi kapsamında her ay en temiz sınıf seçimi yapılıyor. Üst üste 2 ay en temiz sınıf seçilen öğrencileri kahvaltı ile ödüllendiriyoruz. Amacımız, öğrencilerimizin sorumluluk ve temizlik alışkanlıklarını kazanmaları ve hayatlarında uygulamalarıdır. Bu günde en temiz sınıfımıza İlçe Emniyet Müdürümüz sayın Ahmet Şahingözlü tarafından kahvaltı veriliyor. Emniyet Müdürlüğümüze ve İlçe Emniyet Müdürümüz Ahmet Şahingözlü bey’e çok teşekkür ederiz dedi.
İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Şahingözlü ise; Öğrencilermiz bizim için çok önemli. Geleceğimizin yöneticileri, idarecileri olacak olan gençlerimizi de başarılarından dolayı kahvaltı vererek ödüllendirdik. Hem motivasyonları artıyor hem de başarıları ödüllendiriliyor. En temiz sınıf seçilen sınıfın bütün öğrencilerini tebrik ediyorum dedi. Öğrenciler ise, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Şahingözlü’ye teşekkür ettiler.

tags:

YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir