Home Spor AKSARAY FATİHİ ERDEMLİ BELEDİYE SPOR
AKSARAY FATİHİ ERDEMLİ BELEDİYE SPOR

AKSARAY FATİHİ ERDEMLİ BELEDİYE SPOR

0
0

Bölgesel Amatör Ligi(BAL) 5. Grupta mücadele eden ilçemiz temsilcisi Erdemli Belediye Spor, grup lideri olan 68 Aksaray ile deplasmanda oynadığı maçı 1-0 kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

Çok zor bir deplasman takımı olan 68 Aksaray’ı deplasmanda yenen Erdemli Belediye Spor haftanın sürprizine imza attı. Evinde hiçbir takıma yenilmeyen ve sadece Erdemli Belediye Spor’a yenilen 68 Aksaray Spor bu yenilgi ile 2. Liğe düşerken, 68 Aksaray Spor’u deplasmanda yenme başarısını gösteren Erdemli Belediye Spor ise puanını 13’e çıkararak grupta üst sıralara yükseldi.

Yoğun baskı altında sahaya çıkan Erdemli Belediye Spor ikinci yarının başında golü bularak, maç sonuna kadar skor avantajını korumayı başardı.

Erdemli Belediye Spor Başkanı Hasan Mercan yaptığı açıklama da; Erdemli Belediye Spor inşallah bu yıl BAL Liginde kalacak. Ben ve Erdemli halkı bu takıma güveniyor. 2. Yarı çok şükür hiç mağlubiyetimiz yok. 68 Aksaray Spor gibi kendi evinde yenilmesi güç bir rakibi yenerek Erdemli’ye dönüyoruz. Teknik Direktörümüz Levent Arıkdoğan ve ekibi bu takımı inşallah Lig’de bırakacak. Ben hiçbir zaman bizlere desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımız Mükerrem Tollu başta olmak üzere teknik direktörümüz Levent Arıkdoğan’a, futbolcularımıza, maçta bizleri yalnız bırakmayan Muhtarlarımıza, taraftarlarımıza ve Erdemli Basınımıza çok teşekkür ederim. İnşallah bu gençler Erdemli Belediye Spor’u gerektiği seviyelere çıkaracaklar. Şimdiden Hafta sonu evimizde yapacağımız Saray önü spor maçına bütün Erdemli halkını bekliyoruz dedi.

tags:

YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir