0
0

KAPI DÜNYASI AÇILDI

Erdemli’de gelişen inşaat sektörüne uyumlu olarak inşaat malzemeleri satışı yapan mağazaların sayısında da artışlar yaşanıyor.Her geçen gün inşaatla ilgili yeni dükkanlar kapılarını müşterilerine açmayı sürdürüyor. Erdemlili girişimciler Eren YÜKSEK ve Halil GÜRSOY’un sahibi olduğu Kapı dünyası Erdemli kaymakamı Avni Kula, Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’nun ve vatandaşların, iş adamlarının katılımı ile açıldı.

Birbirinden güzel ve değişik çelik kapıların boy gösterdiği açılışa müteahhitler ve iş adamları yoğun ilgi gösterdi. İş yeri sahibi eren Yüksek;” Kayseri’de anlaşma yaptığımız kaliteli kapılarıyla müşterilerinin beğenisini kazanmış olan bir markanın ürünlerini satacağız. Kayseri, özellikle daire kapılarının üretiminde pazara egemen oldu. Bizde Kayseri’nin en iyi markasını Erdemli’de satacağımız bir iş yeri açmanın sevincini yaşıyoruz .Daire kapılarının yanı sıra konutların iç kapılarında da iddialıyız.Amerikan Kapı denilen modellerin en iyisini bizde bulacak müşterilerimiz. Kredili ve nakit avantajlı satışlarımızla Erdemli halkının kazançlı çıkacağı bir alış veriş sistemiyle çalışmayı planlıyoruz.Erdemli’de inşaar sektörü her gün daha da gelişiyor. Geçmişte Mersin’den satın alınan çok sayıda inşaat malzemesi artık ilçemizde satılır oldu. Tarımdan sonra en çok gelişen sektör artık inşaatçılık olduğunu gördüğümüz için bu alanda yatırım yapmayı planladık. Ben ve ortağım inşaatın en çok kullanılan bölümü olan KAPI işini seçtik. Bir evin içinde dışında çok sayıda bulunduğu için kapıya yatırım yapmayı çok istedik.Allah yüzümüzü kara çıkarmasın. Emeğimizin karşılığını almak için yeni inşaatçılara,müteaahitlerimize,iç mimarlarımıza ve de evi eski olduğu için kapılarını değiştirecek olanlara hizmet vereceğiz.Sloganımız;’ERDEMLİ KAZANSIN,ERDEMLİLİ KAZANSIN!’” diyoruz.

Açılışımıza katılarak bizleri onurlandıran değerli Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza ve halkımıza çok teşekkür ederiz dedi. Konuşmaların ardından dua edilip açılış yapıldı. Açılışa katılanlar çelik kapı almayı da ihmal etmediler.

 

tags:

YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir